Entries Tagged as ''

Blue

Będzie błękitnie 🙂 i z fontanną w tle. Mało zimowy widoczek.

Chwilowo nie pokazuję niczego nowego, ale niech Was to nie zmyli. Nie jesteśmy na urlopie, nie odpoczywamy. Szalejemy twórczo, realizujemy kilka projektów jednocześnie i w tym samym czasie kończymy zmiany w pokojach naszych synów. Jednym słowem : szaleństwo. Gdzie nie spojrzę- chaos- ale taki twórczy i z widokami na zakończenie 🙂 tej wersji trzymamy się kurczowo.

Malujemy tez małe i nieco większe  niespodzianki na Jarmark rzeczy z sercem i duszą jaki odbędzie się 1 i 2 lutego w Blue City w Warszawie. Tam nas jeszcze nie było 🙂 Jeśli tylko macie ochotę zobaczyć  nasze rzeczy na własne oczy, choć przez chwilkę zamienić z nami parę słów- zapraszamy serdecznie.

Postanowienie

Przy porannej kawie z plastrami pomarańczy i goździkami postanowiłam zajrzeć tu i tam. To tu bardzo mnie zawstydziło. Podziwiam zaglądających, domyślam się, że są to wizyty jednorazowe. Tu nie wydarzyło się nic od czerwca…

Choć daleka byłam od jakichkolwiek noworocznych postanowień, to jednak jedno mam- będę pisała:) regularnie. Nie wiem czemu wcześniej marnie z tym było. Bardzo lubię pisać, sama mam całą dłuuugą listę ulubionych miejsc w sieci, które odwiedzam regularnie i czuję się przez to ich częścią.

Ubiegły rok obfitował w wiele niezwykłych spotkań realnych i wirtualnych z ludźmi z pasją. Niesamowicie uskrzydlające doświadczenie.

Od kwietnia pojawialiśmy się na różnych kiermaszach, byliśmy na Targach w Kielcach. Blog to dobre miejsce by podziękować każdemu, kto nas wspierał, kto choć na chwilę się zatrzymał przy stoisku z ciepłym błyskiem w oku. Dziękujemy naszym klientom- a było ich naprawdę wielu.

Za wszystkie krótkie i długie rozmowy z szyjącymi, malującymi, szydełkującymi, dziurkującymi, tworzącymi cuda i cudeńka.

Nosze te spotkania w sobie.

Teraz czas na Nowe pomysły. Niebawem podzielimy się tym, nad czym pracujemy. A dziś migawki z tego, co za nami.

Kraków

Katowicka Guga

Kraków M1 Polski Hand Made

Kraków Łał

Targi w Kielcach

Odezwę się wkrótce-  obiecałam 🙂