Postanowienie

Przy porannej kawie z plastrami pomarańczy i goździkami postanowiłam zajrzeć tu i tam. To tu bardzo mnie zawstydziło. Podziwiam zaglądających, domyślam się, że są to wizyty jednorazowe. Tu nie wydarzyło się nic od czerwca…

Choć daleka byłam od jakichkolwiek noworocznych postanowień, to jednak jedno mam- będę pisała:) regularnie. Nie wiem czemu wcześniej marnie z tym było. Bardzo lubię pisać, sama mam całą dłuuugą listę ulubionych miejsc w sieci, które odwiedzam regularnie i czuję się przez to ich częścią.

Ubiegły rok obfitował w wiele niezwykłych spotkań realnych i wirtualnych z ludźmi z pasją. Niesamowicie uskrzydlające doświadczenie.

Od kwietnia pojawialiśmy się na różnych kiermaszach, byliśmy na Targach w Kielcach. Blog to dobre miejsce by podziękować każdemu, kto nas wspierał, kto choć na chwilę się zatrzymał przy stoisku z ciepłym błyskiem w oku. Dziękujemy naszym klientom- a było ich naprawdę wielu.

Za wszystkie krótkie i długie rozmowy z szyjącymi, malującymi, szydełkującymi, dziurkującymi, tworzącymi cuda i cudeńka.

Nosze te spotkania w sobie.

Teraz czas na Nowe pomysły. Niebawem podzielimy się tym, nad czym pracujemy. A dziś migawki z tego, co za nami.

Kraków

Katowicka Guga

Kraków M1 Polski Hand Made

Kraków Łał

Targi w Kielcach

Odezwę się wkrótce-  obiecałam 🙂

Discussion Area - Leave a Comment