Entries Tagged as ''

Uchylam rąbka

spokojnie nie spódnicy ;), ale tajemnicy. Dziś pokarzę złapane niedawno chwile. Cieszące oko skrawki malandiowego domu.

Choć za chwilę wyjeżdżamy z najmłodszym malandiątkiem na badania w szpitalu, choć serce puka zdenerwowane, to jednak na moment skupię myśli na czymś innym- ot dla zdrowotności.

Kocham tulipany- wiem, nie jestem oryginalna. Nie potrzebuję. Ważne, że znów są, że jest ich dużo, w jakim kto chce kolorze. Wystarczy ich kilka, aby świat mógł wydać się bardziej kolorowy.

A Wy jakie kwiaty wiosną najbardziej lubicie?

Dziś od nas dla Was- te moje ulubione.

Między kiermaszami

Luty przywitaliśmy w Warszawie. Niepojętym dla mnie zjawiskiem jest upływanie czasu w coraz szybszym tempie. Przygodę z Blue City długo będziemy mile wspominali. Począwszy od organizatora p. Michała, który dzielnie odpowiadał na wszystkie pytania duże i małe :),po wystawców i każdego odwiedzającego wszystko to utworzyło doskonałą całość, która na lata zapadnie w naszych sercach.

Zawsze , kiedy wybieramy się do jakiegoś miasta, miejsca w nim, po raz pierwszy czujemy dreszcze, tremę i lekkie poddenerwowanie. Potrafimy w domu przeprowadzać próby generalne polegające na rozstawianiu stoiska i naszych produktów. Szaleństwo. Burza pomysłów, malowanie różności aż do końca. poprawianie, dyskutowanie. Tak było i teraz. Wyjeżdżając na trasę robiliśmy jeszcze burzę mózgów sprawdzając, czy aby na pewno wszystko spakowaliśmy. I całe szczęście. Zdarza się, że wracamy 🙂 Tym razem też nam się to przytrafiło. Ale warto było.

To co zadziało się w ciągu kilku pierwszych godzin naszego bycia w Blue City przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Otrzymaliśmy od klientów tak dużo radości, życzliwych słów i ciepła, że staliśmy do końca z wielkimi uśmiechami i skrzydełkami u ramion.

Poznaliśmy wielu niezwykłych ludzi. Najskuteczniej nasze serca podbiła Pani Małgorzata- raz jeszcze dziękujemy za wszystkie rozmowy.

A oto nasza mała fotorelacja z tego co u nas 🙂 się działo

PS

W najbliższym czasie możecie nas spotkać 2 marca w Katowicach na Guga Designe. Do zobaczenia.